karolina_i_mateuszNa Teresę Brzostek przypadkowo natrafiliśmy gdzies w sieci i okazał się to strzał w dziesiątkę i jeden z najlepszych wyborów w przygotowaniach weselnych jakiego dokonaliśmy:) dziś z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim nie do końca przekonanym jeszcze parom młodym.
Bardzo miło wspominamy współpracę z Teresą, młodą, przesympatyczną osobą, pełną pasji, miłości do tego co robi i niewątpliwie talentu. Niech nie odstrasza Was młody wiek fotografki, co może świadczyć o małym doświadczeniu, przeciwnie, nie jeden starszy kolega „po fachu” mógłby jej pozazdrościć kunsztu fotografii, a młody wiek jest jej atutem, gdyż posiada niekończące się pokłady energii i głowę pełną pomysłów. Owocem naszej sympatycznej współpracy są piękne zdjęcia, wysokiej jakości, wykonane profesjonalnym sprzętem, które zachwyciły całą naszą rodzinę oraz znajomych. Fotoksiążki zaprojektowane przez Teresę opowiadają piękną historie, nie ma w nich nic przypadkowego i niewątpliwie jakość ich wykonania jest na pierwszym miejscu. Bezproblemowy i miły kontakt podczas całej naszej współpracy, elastyczność oraz dotrzymanie wszystkich ustalonych terminów. Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Teresą Brzostek, a my mamy nadzieje spotkać się z Tobą Tereso na jeszcze jakiejś sesji fotograficznej:)

Karolina i Mateusz

Kobieta z wielkim entuzjazmem – to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. W każdym calu jest profesjonalistką i z pewnością jest właściwą osobą na właściwym miejscu, która kocha to co robi i robi to bardzo dobrze wkładając w wykonywaną pracę całe swoje serce. Teresa to ciepła, serdeczna osoba potrafiąca stworzyć przyjazną atmosferę podczas sesji zdjęciowej. Zawsze liczy sie ze zdaniem współpracujących, co stanowi jej niewątpliwy atut. Z czystym sumieniem polecam studio Fotografii Artystycznej Teresa Brzostek, które zapewnia zdjęcia wysokiej jakości, różnorodność i świeżość prezentowanej treści.

Ilona Szwedowska

Serdecznie pragnę polecić Teresę jako pełną profesjonalizmu artystkę która dzięki swojemu podejściu potrafi świetnie współpracować nawet z amatorami robiąc przy tym naprawdę świetne i profesjonalne zdjęcia Jeśli kolejna sesja to tylko u Teresy Brzostek

Katarzyna Lewandowska

Współpraca pełna profesjonalizmu, doświadczona, uśmiechnięta i pełna pasji Pani Fotograf co daje luźną i przyjemną atmosferę. Efekty niesamowite !

Anna Klose

Teresa to niesamowity fotograf. Zachowując pełen profesjonalizm w wykonaniu, atmosfera na planie jest luźna i swobodna. Ma głowę pełną pomysłów. Ciężko za nią nadążyć?

Magdalena Kowalczyk

Teresa jest niezwykle sympatyczna i utalentowana. Fotografuje z prawdziwą pasją i błyskiem w oku. Pozostaje tylko zachwycać się genialnymi efektami 🙂 Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się współpracować!

Marysia Kowalczyk

260326_227213653976162_1894020_nProfesjonalistka w każdym calu. Przemiła współpraca, fantastyczna atmosfera, zero skrępowania z naszej strony przy sesji brzuszkowej(chociaż na początku było trudno, to kochana swoim urokiem osobistym rozbroiłaś nas do cna )Fotki fantastyczne, którymi chwalimy się wszystkim na każdym kroku. Pozdrawiamy i skorzystamy na pewno w przyszłości.

Olga Sławińska

OLA I PIOTRTeresa zrobiła cała oprawę fotograficzną naszego ślubu i wesela. Współpraca z nią była łatwa i przyjemna. Przez całe wydarzenie była niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Sesji obawialiśmy się najbardziej, ale nasza wesoła fotografka spowodowała, że nasze obawy szybko zniknęły i bawiliśmy się wyśmienicie. Warto dodać, że Teresa nie jest osobą , która podchodzi do świadczonych usług jak do pracy. Wykonuje swój zawód z pasją, poświęcając bardzo dużo czasu i energii zarówno w dzień ślubu jak i w czasie sesji, którą u nas bardzo urozmaiciła, dzięki czemu nasz album jest pełen koloru i pomysłu. Z całego serca możemy polecić każdemu, kto chce mieć fantastyczne zdjęcia z tą przesympatyczną, wesołą artystką!!

Ola i Piotr

Katarzyna i arkadiuszNa Teresę Brzostek przypadkowo natrafiliśmy w sieci i okazał się to strzał w dziesiątkę. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu i bez chwili zastanowienia skorzystaliśmy z Jej usług. Jest bardzo miłą, sympatyczna i ciepłą osobą co było dla Nas bardzo ważne podczas tego jedynego dnia w życiu. Świetnie komunikuje się z gośćmi weselnymi podczas zdjęć -goście byli zachwyceni i pełni podziwu. Podczas sesji plenerowej daję dużo wskazówek jeśli chodzi o pozowanie i ma wiele pomysłów. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy!

Katarzyna i Arkadiusz

paulina i lukaszO Teresie Brzostek po raz pierwszy usłyszeliśmy od znajomych. Później szukając fotografa ślubnego znaleźliśmy ją w Internecie. Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę i nie żałujemy. Teresa to wulkan energii, a sesja fotograficzna z nią to niezwykła przygoda. Efekty jej pracy przewyższyły nasze oczekiwania i wzbudziły podziw wśród wszystkich, którzy zobaczyli album oraz niepowtarzalne zdjęcia. Fotoksiążka jest wspaniała, to prawdziwa pamiątka na całe życie, chyba najlepsza jaką mogliśmy mieć. Współpraca przebiegła bezproblemowo. Jesteśmy wyjątkowo wybredni i wysoko stawiamy poprzeczkę, ale Teresa dołożyła wszelkich starań, abyśmy byli zadowoleni. Wszystko w miłej atmosferze, terminowo, dopasowane do naszych potrzeb. Z pewnością wszystkim zainteresowanym będziemy ją polecać, a być może sami skorzystamy jeszcze nie raz z jakiejś sesji fotograficznej. Tereso, dziękujemy za twój wkład pracy w ten ważny dla nas dzień i za to że mogliśmy na Ciebie liczyć.

Paulina i Łukasz

Krzys i BasiaTeresa Brzostek to wspaniała osoba, która zaczarowała nas swoim niesamowitym charakterem i zaangażowaniem w dniu naszego ślubu. Wsparcie które od Niej dostaliśmy było nieocenione. Nikt się nie spodziewał, że fotograf będzie tak pomocną osobą w tym niezwykle nas stresującym dniu, a jednak Teresa ułatwiła nam przeżycie tego dnia w wielkim uśmiechu i radości. Widać to doskonale na Jej zdjęciach, gdzie zamiast naszych grymasów zdenerwowania widać uśmiechnięte twarze, co jest wyjątkową pamiątką z tego wspaniałego dnia. Każde zdjęcie (KAŻDE) jest idealne, wyjątkowe i niesamowite. Jesteśmy zachwyceni każdym ujęciem z przygotowań, ślubu, sesji narzeczeńskiej i plenerowej, a duma z przygotowanych przez Teresę albumów napawa nas przy każdorazowym jego pokazywaniu rodzinie czy znajomym. Teresy nie trzeba polecać słowami, wystarczy przeglądnąć Jej prace, żeby być już pewnym kto zrobi zdjęcia na Twoim ślubie.

Basia i Krzyś

4 (Kopiowanie) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Teresą. Z powodzeniem udało jej się uwiecznić magię   najważniejszych chwil w naszym życiu. Pomimo stresów towarzyszących całej uroczystości współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo dobrze nam się współpracowała zarówno podczas przygotowań, uroczystości oraz podczas sesji plenerowej czego efektem są wspaniałe zdjęcia, którymi zachwycają się nasi przyjaciele, rodzina oraz my. Teresa jest osoba profesjonalną, fotografie wykonuje z wielka pasją i zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za współpracę i uwiecznienie naszych najpiękniejszych chwil!

Gosia i Dawid

IMG_8644 (Kopiowanie)Teresa Brzostek-Wałcerz jest zawodowym fotografem, oferującym pełen wachlarz bardzo wysokiej jakości usług. Posiada profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz studio z przeróżnymi rekwizytami. Nie boi się wyzwań ani szalonych pomysłów. Jest osobą otwartą, co odzwierciedla się podczas sesji. Dla Niej bez problemu byłoby wejść na szczyt Himalajów tylko po to, by zrobić dobre zdjęcie. Jej zdjęcia to nowoczesne ujęcia w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami. Teresa jest uzmysłowionym fotografem, który idzie zgodnie z modą, nie lubi powtórzeń. Wielokrotnie korzystałam z Jej usług fotograficznych, m.in. zdjęcia ślubne, zdjęcia modowe. Teresa jest prawdziwą Artystką, a Jej zdjęcia to arcydzieła. Zdjęcia, które wykonuje Teresa zawsze odzwierciedlają emocje i piękno. Z pewnością jeszcze wiele razy skorzystam z Jej usług i będę Ją zawsze i wszystkim polecać!!

Monika

1031 Współpraca z Teresą jest rewelacyjna! Odkąd poznałam jej warsztat i ją osobiście, wiedziałam, że będzie robiła zdjęcia na moim weselu. Wystarczyło pokazać mojemu mężowi (jeszcze wtedy narzeczonemu) kilka zdjęć z jej stronki i od razu się zgodził  Plener był wspaniały, super pomysł!!! Teresa ma mnóstwo pomysłów w głowie i wie czego oczekują od niej pary… Zdjęcia są przepiękne i ukazują jej świetny warsztat. A dodatkowo jest wspaniałą i bardzo miłą osóbką  Mogę polecać każdemu i nie ukrywam, że po sesji mieliśmy mnóstwo zapytań odnośnie kto robił nam tak przepiękne zdjęcia. POLECAMY KAŻDEMU!!!!

Ania i Tomek

1069Na Teresę Brzostek przypadkowo natrafiliśmy w sieci i okazał się to strzał w dziesiątkę. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu i bez chwili zastanowienia skorzystaliśmy z Jej usług. Jest bardzo miłą, sympatyczna i ciepłą osobą co było dla Nas bardzo ważne podczas tego jedynego dnia w życiu. Świetnie komunikuje się z gośćmi weselnymi podczas zdjęć -goście byli zachwyceni i pełni podziwu. Podczas sesji plenerowej daję dużo wskazówek jeśli chodzi o pozowanie i ma wiele pomysłów. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy!

                         Katarzyna i Arkadiusz

782

Serdecznie polecamy pracę z Teresą. Efektem naszej współpracy są zdjęcia, które nie tylko stanowią piękną pamiątkę z ważnego wydarzenia. Są to zdjęcia, które na wszystkich, którym je pokażemy, robią pozytywne wrażenie, zarówno jakością i profesjonalizmem wykonania, jak i pomysłem na aranżację i dbałością o szczegóły.  Chętnie do nich wracamy, przeglądamy, wspominamy, uśmiechamy się widząc je wiszące w antyramach na ścianie.Szybko znaleźliśmy wspólny język i  nawiązaliśmy tę nić porozumienia, która sprawia, że nawet jeśli warunki umowy nie do końca pasowały którejś ze stron, udało się bezproblemowo dogadać i  znaleźć wspólne rozwiązania.

Podczas ślubu i wesela Teresa zadbała, żeby każdy z gości został uwieczniony i zapamiętany, a szczególnie udany był pomysł wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników ślubu pod Kościołem – naprawdę wartościowa pamiątka!

Sesja plenerowa była dla nas świetną zabawą. Teresa była znakomicie przygotowana (oprócz sprzętu fotograficznego pełen samochód gadżetów doskonale wpisujących się w konwencję sesji, z góry obmyślane miejsca) i zdeterminowana (nie dała się zatrzymać nawet przez jakieś tam zakazy wjazdu czy tereny prywatne…). Pracowała z nami wnikliwie nas obserwując i profesjonalnie ustawiając, a jednocześnie na luzie, w przyjemnej atmosferze. Miała  głowę pełną pomysłów, a jednocześnie słuchała naszych propozycji i umiejętnie je wykorzystywała. Jeszcze raz serdecznie polecamy!

Julia i Michał

IMG_1403 (Kopiowanie)Witam , chciałabym napisać kilka slow….z pracami Teresy po raz pierwszy kontakt miała jakieś 6 lat temu i już wtedy zroby one na mnie ogromne wrażenie i dlatego zdecydowaliśmy się z mężem zaangażować ja na naszego fotografa ślubnego . Dokumentacja ceremonii zaślubin i wesela przebiegała w milej i intymnej atmosferze , a sesja ze studia i pleneru przyniosła oszałamiające efekty i nawet początkowo sceptyczny maż dal się poprowadzić wskazówka Teresy i uległ magii wybranych przez artystkę scenerii. Mając w pamięci współprace z Teresą kolejny raz stanęliśmy przed jej obiektywem pod koniec ciąży.  Jej pasja ,kreatywność i cierpliwość przyniosła kolejny raz zaskakujący efekt . Pani Teresa to młoda ,pełna pozytywnej energii i kreatywnego myślenia cudowna kobieta o prawdziwie artystycznej duszy i wrażliwość. Mając tak wspaniałe doświadczenia , pełna spokoju i ufności oddalam w jej ręce moje dziesięciodniowe maleństwo , które niczym dotknięte  czarami dobrej wróżki współpracowało z Teresą pogrążone w błogim śnie . Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że Teresa to niesamowita profesjonalistka , pełna  nieskończonych inspiracji , wyznaczająca i kreująca własne , niepowtarzajace trendy . Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieje na koleje rodzinne sesje .

 Karolina

IMG_0128 (Kopiowanie)

Panią  Teresę  Brzostek można śmiało nazwać  fotografem-artystką, gdyż na   wykonanych przez nią  zdjęciach widać  uchwycony  impresjonistyczny moment   tajemnicy ludzkiej duszy zapisanej w oczach, w drobnych  gestach.

Jej fotografie to obrazy  namalowane rękami profesjonalistki, która zwraca uwagę na ważne detale takie jak: tło, otoczenie, rekwizyty. Ponadto piękne plenery, urzekająca przyroda podkreślają  charakter i osobowość  fotografowanych osób. Odbiorca zostaje zaproszony do odbycia długiej i fascynującej podróży, która nie kończy się z chwilą zamknięcia albumu, bowiem w pamięci automatycznie zapisują się ujmujące, pełne czułości  spojrzenia  bliskich i drogich mu osób.  A to jest już  prawdziwe mistrzostwo sztuki fotografii.

Agnieszka Gajda

11811467_411740522359967_7369217183402678083_n Teresa – fenomenalny fotograf Niezapomniane chwile i momenty z Twoim udziałem na długo pozostaną w naszych sercach. Zdjęcia tworzone są z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Niesamowite pomysły i oryginalność to niesamowite cechy Teresy. Dziękujemy kochana za świetną sesję narzeczeńską, ślubną i plenerową Emotikon kiss Jeżeli potrzebujesz niezapomnianych wrażeń i pięknej pamiątki z jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu, nie zastanawiaj się i zaufaj opiniom – to właśnie Teresa Wałcerz ( Brzostek ) stworzy dla Ciebie piękny album, który wypełni piękne chwile i momenty z Twojego życia! Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy kiss

Ewelina & Przemek

6K0A37311 (Kopiowanie)Mówi się, że fotografia to ułamek sekundy, który może trwać wiecznie.Dzięki zdjęciom, które Nam zrobiłaś – chwile na nich uwiecznione zostaną z Nami już na zawsze… Przecudne zdjęcia, super podejście,ogromny talent, super pomysły, anielska cierpliwość i ogromna pogoda ducha – to wszystko sprawia, że zdjęcia które są efektem końcowym sesji są REWELACYJNE Emotikon heart

Dziękujemy z całego serca Emotikon kiss

     Sylwia Czok

IMG_5974 (Kopiowanie)Dziękuje Teresa za cudowne zdjęcia mojej Madzi. Masz dar do robienia zdjęć.

Madzia czuła się pewnie i śmiało. To nie jest łatwa modelka, ciężko ja zatrzymać i zrobić jej zdjęcie. Tobie się udało. Polecam Teresę ma podejście do dzieci i głowę pełną pomysłów Emotikon smile

Martyna Koza

IMG_0024 (Kopiowanie)Współpraca z Teresą przebiegła na najwyższym poziomie od pierwszego kontaktu do samego końca. Sumiennie, rzeczowo i konkretnie. Ma swój styl. Ukazuje najpiękniejszą stronę każdego człowieka. Teresa jest niesamowita osobą! Potrafi z niczego zrobić coś naprawdę niezwykłego. Pracuje się z nią fenomenalnie,co widać na zdjęciach. Bardzo dobry kontakt i współpraca podczas sesji, doskonałe oko, błysk pomysłów, talent wielki i profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Piękne stroje i dodatki! Serdecznie polecam taką dusze artysty!

     Lila Ledwoń

IMG_2918 (Kopiowanie)Teresa Brzostek to niezwykła osoba pełna pasji, miłości i przede wszystkim talentu do tego co robi. To prawdziwa Artystka, która potrafi wyczarować wspaniałe zdjęcia. Posiada wiele pomysłów na sesje dzięki czemu żadna sesja nie jest powielana. Do każdego podchodzi indywidualnie. A do tego jest bardzo ciepłą i miłą osobą z niesamowitym podejściem do dzieci. Polecam w 100%. Dziękujemy za wspaniałe sesje.


www.teresabrzostek.pl Copyrights © 2005 - 2018 Fotografia Artystyczna Teresa Brzostek. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.teresabrzostek.pl

  

Jestem absolwentką WST we Wrocławiu, posiadam własną firmę w której wykonuje zdjęcia ślubne, reklamowe, modowe. Fotografia to przede wszystkim moja pasja i najlepsza droga jaką wybrałam w życiu. Fotografuję najczęściej w miastach takich jak: Łazy, Zawiercie, Myszków, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków, Tychy, ale z miłą chęcią wybiorę się na koniec świata, aby uwieczniać chwile. Fotograf ślubny, fotograf ślubny zawiercie, fotograf ślubny myszków, fotografia ślubna, sesja ślubna, fotograf ślubny śląsk, zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne śląsk, zdjęcia ślubne, ślub. Teresa Brzostek - Profesjonalna Fotografia Artystyczna, Fotograf ślubny, fotografia ślubna, sesje ślubne, fotograf na wesele, fotograf weselny, fotografia okolicznościowa, fotograf na ślub, reportaż ślubny, fotoreportaż ślubny, sesja zdjęciowa ślubna