teresa_brzostekNazywam się Teresa Brzostek i chciałabym zaprosić wszystkich do świata mojej pasji. Jestem przede wszystkim otwarta i elastyczna, potrafię słuchać, czuć, dotykać obrazu wyobraźnią oraz cieszyć się każdą chwilą spędzoną z aparatem.

Fotografia odkryła we mnie emocje, które uwielbiam rejestrować w oryginalny sposób.Umiejętność obserwacji otoczenia rozwijana jest przez lata praktyki oraz fascynacja fotografią doprowadziła mnie na szczyt moich marzeń – po prostu robię to co kocham!

W 2010 roku ukończyłam WSF we Wrocławiu z dziedziny fotografii oraz liczne kursy i warsztaty, aby pracować na najwyższym poziomie. Moja praca dyplomowa odniosła sukces. Fotografie „Ellea el torro” z dziedziny zostały wykorzystane w serialu emitowanym na Polsacie „Pierwsza miłość” bez mojej zgody, dowiedziałam się o tym przypadkowo. Bez mojej wiedzy i zgody moje prace zostały nielegalnie sprzedane przez uczelnie AFA we Wrocławiu, natomiast firma ATM wykorzystała je do produkcji serialu Pierwsza miłość zakrywając moje nazwisko przy nagrywaniu odcinków. Do dnia dzisiejszego walczę o odszkodowanie za kradzież praw autorskich i majątkowych.

Fotografia wykonana przeze mnie zagościła na styl.pl z sesji zdjęciowej z Agnieszką Czerwińską założycielką Agencji Nobody’s Perfect.

Moje prace publikowano w magazynie Camerapixo gdzie zaprezentowano moje fotografie ślubne.

Dla magazynu Dolce Vita udzieliłam wywiadu na temat fotografii ślubnej.

Magazyn Follow&Go zaprosił mnie do prezentacji fotografii fashion.

Pierwsze sukcesy spowodowały ogromny zapał oraz silną motywację w dalszych działaniach.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Canon 5D Mark II i Mark III z szeroką gamą obiektywów serii L.

Posiadam studio fotograficzne wyposażone w sprzęt oświetleniowy oraz asortyment niezbędny do sesji zdjęciowych.

Interesuje się fotografią ślubną, dziecięcą, noworodkową, reklamową, okolicznościową, rodzinną, ciążową oraz fashion.

Najczęściej fotografuje w województwie śląskim w miastach: Zawiercie, Myszków, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice oraz na terenie całej Polski.

Kontakt: 880 047 737


www.teresabrzostek.pl Copyrights © 2005 - 2018 Fotografia Artystyczna Teresa Brzostek. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.teresabrzostek.pl

  

Jestem absolwentką WST we Wrocławiu, posiadam własną firmę w której wykonuje zdjęcia ślubne, reklamowe, modowe. Fotografia to przede wszystkim moja pasja i najlepsza droga jaką wybrałam w życiu. Fotografuję najczęściej w miastach takich jak: Łazy, Zawiercie, Myszków, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków, Tychy, ale z miłą chęcią wybiorę się na koniec świata, aby uwieczniać chwile. Fotograf ślubny, fotograf ślubny zawiercie, fotograf ślubny myszków, fotografia ślubna, sesja ślubna, fotograf ślubny śląsk, zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne śląsk, zdjęcia ślubne, ślub. Teresa Brzostek - Profesjonalna Fotografia Artystyczna, Fotograf ślubny, fotografia ślubna, sesje ślubne, fotograf na wesele, fotograf weselny, fotografia okolicznościowa, fotograf na ślub, reportaż ślubny, fotoreportaż ślubny, sesja zdjęciowa ślubna